Як відкрити готельно ресторанний бізнес

Готельно ресторанний бізнес в Україні – один з найскладніших видів бізнесу. Саме в цій сфері найбільш складно втриматися на плаву, зробити бізнес прибутковим. Вся справа в тому, що конкуренція в готельному бізнесі дуже висока. Великі міжнародні мережі відкривають готелі по всьому світу, і сама назва готелю робить його привабливим для клієнта. А так як ці мережі мають можливість встановлювати низькі ціни, створювати готелі різних цінових категорій, підприємцю, який відкрив свою першу невелику готель часто нічого їм протиставити. Саме тому продаж готелівстала не такою вже рідкісною. Купівля готельного бізнесу може заощадити бізнесменові багато часу і грошей, але, купуючи готель, ви пов’язуєте себе з такою кількістю проблем, що відкриття готельного бізнесу може бути навіть краще.

Що робить той чи інший готель успішним? Зрозуміло, лояльність клієнтів. Рейтинг готелю – один з найважливіших показників в цьому бізнесі. Це, звичайно, не означає, що, якщо ваш рейтинг невисокий, вам ніколи не добитися успіху. Залучити клієнтів можна і в цій ситуації – можна організовувати акції, робити знижки подарунки клієнтам. Важливими є й відгуки клієнтів. Якщо відпочинок в вашому готелі сподобався одному гостю, його позитивний відгук може залучити кілька інших гостей.

Щоб зробити перебування в вашому готелі приємним для клієнтів, постарайтеся задовольняти їх побажання. Щоб цьому навчитись треба пройти курс “готельно ресторанний бізнес навчання“. Рівень обслуговування в готелі обов’язково повинен відповідати заявленому в рекламному буклеті або на сайті. Якщо при бронюванні номера вашому гостю обіцяли певний набір послуг, всі вони обов’язково повинні надаватися, інакше клієнт буде розчарований.

Для багатьох клієнтів рівень готелю прямо пов’язаний з якістю ресторанів. Системи харчування в готелях можуть бути різними, різним може бути кількість ресторанів і прийомів їжі, але якість послуг обов’язково повинно бути високим. Важливо пам’ятати про те, що ресторан при готелі будуть відвідувати не тільки гості готелю. Ресторан повинен мати достатню кількість місць, меню має бути різноманітним, а обслуговування – приємним і ненав’язливим. Людський фактор в ресторанному бізнесі грає визначальну роль. Працівники ресторану можуть зробити відвідування закладу приємним для клієнта, і тоді він обов’язково відвідає його ще раз, або неприємним, а незадоволений клієнт – удар по репутації ресторану.

Відкриваючи готельно-ресторанний бізнес, необхідно приділяти увагу обом його складовим, складати цілісний позитивний імідж готелю.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!