Цікаві ідеї для бізнесу в маленькому місті

У цьому випуску ми розберемо кілька цікавих ідей для бізнесу в маленькому місті. Відразу хотілося б забігти трошки вперед і сказати, що не варто недооцінювати бізнес в інтернеті, адже працювати в інтернеті і отримувати зарплату як у жителів мегаполісу, і при всьому при цьому залишатися жителем свого рідного міста, є мрією для багатьох. Але це всього лише ліричний відступ, в даній статті піде мова не тільки про інтернет бізнесі, ми так само розповімо про 4 бізнес ідеях оффлайн бізнесу.

Вибираємо цікаву ідею для бізнесу в маленькому місті

Варто розуміти, що вибирати бізнес ідею потрібно виходячи з конкретних вихідних даних. Тобто спочатку необхідно зробити аналіз ринку в усіх цікавлять Вас сферах. Виходячи з цих даних вже можна зробити висновок, куди має сенс лестощі а куди ні. Адже навіщо лестощі в сферу в якій є конкуренція і відносно не велика прибуток, якщо можна зайняти одну з вільних ніш і заробляти завдяки відсутності конкуренції в рази більше.

Про інших не менш прибуткових бізнес ідеях в невеликих містах можна прочитати в цій статті , в ній ви дізнаєтеся про 20 інших прибуткових ідеях для бізнесу в маленьких містах.

Відкриваємо магазин подарунків

Ще однією прибутковою і цікавою ідеєю для бізнесу з нуля в невеликих містах може стати відкриття магазину продає листівок і подарунків. Як правило такі речі в невеликих містах продаються в канцелярських магазинах або на ринках з іншими товарами. Що істотно звужує асортимент, а відповідно і покупцеві і вибрати по суті не через чого. Відкривши невеликий магазин спеціалізується на такій продукції (або точку на ринку) можна стати «монополістом» у цій сфері у себе в місті.

Головним плюсом даної ідеї є постійний попит на таку продукцію. Зрозуміло в зовсім маленьких містах до 1 000 – 3 000 чоловік, відкриття магазину продає виключно подарунки і листівки буде не доцільно.

відкриваємо автомийку

Як би дивно це не звучало але далеко не у всіх маленьких містах є свої автомийки, в деяких містах люди їздять в сусідні міста для того, щоб помити машину або роблять це самостійно. Таким чином ця ідея може стати цікавою, в тому плані, що немає конкуренції, а це самі розумієте, що значить.

Автомийка в маленькому містіЩо стосується необхідної суми, тут все буде залежати від формату мийки. Наприклад щоб купити повноцінний бокс під всім необхідним обладнанням потрібно викласти від 400 000 рублей. Але це так би мовити професійний комплект, на стартовому етапі можна обійтися і значно дешевшими аналогами.

Майстерня по ремонту автомобілів

Раз вже торкнулися автомобільну тему, як же не згадати майстерню по ремонту авто. Знову ж в дуже маленьких містах, цим, як правило займатися любителі, у яких за часту немає необхідних деталей і інструментів (у разі серйозної поломки). Попит на такого роду послуги завжди був, є і будуть (як говоритися).

Цей бізнес в першу чергу цікавий тим, що він завжди буде затребуваний, не важливо якого розміру місто в 300 осіб або в 1 мільйон. Не варто забувати, що спочатку потрібно зробити аналіз конкуренції, адже якщо навіть в місті немає подібного міста майстерень, можливо є люди, які займаються цим в приватному порядку (роблять міні ремонт у себе в гаражі).

Бізнес ідея – продаж домашньої випічки

Дана ідея буде цікава жіночій половині наших читачок. Власне в ідеї немає нічого як зараз люблять говорити «ноу-хау», все по-старому. Якщо Ви вмієте смачно готувати будь то пиріжки, будь то торти на цьому завжди можна заробити і не важливо якого розміру місто.

Єдине ноу-хау в цій ідеї це те, що це можна робити за допомогою свого сайту або соціальної мережі. Для тих, хто думає, що це безглузда ідея, не так давно одна американська дівчина на цій ідеї заробила 6 знатну суму і організувала ціле виробництво. Зрозуміло у нас інші ціни, менталітет і так далі, але якщо місто хоча б від 10 000 чоловік, чому б і не спробувати. Зрозуміло для такої ідеї потрібно буде продумати спосіб доставки продукції.

Бізнес ідеї в інтернетнет

А тепер давайте розберемо кілька цікавих ідей для домашнього бізнесу в інтернеті. Найголовнішим плюсом заробітку в мережі є те, що не важливо де ви живете, в столиці або в місті з населенням в 500 чоловік, сума заробітку буде однаковою.

Якщо у Вас немає досвіду заробітку в інтернеті не варто впадати у відчай, на будь-який з цих способів можна знайти масу корисної інформації, на тематичних форумах (присвячених конкретної тематики). Не менш важливим моментом є те, що всі необхідні знання можна отримати абсолютно безкоштовно.

продаж товарів через соціальні мережі;

заробіток на своєму сайті (контекстна реклама, продаж посилань і т. д.);

заробіток на написання текстів на замовлення (копірайтинг, рерайтинг, переклади);

заробіток на своєму відео (YouTube), створення власного каналу;

заробіток на онлайн іграх;

заробіток на фотобанках;

заробіток на фрілансі.

Не варто недооцінювати цю сферу діяльності, не дивлячись на те, що в мережі багато різного роду шахраїв, є маса і робочих варіантів, на яких люди заробляють непогані гроші від 10 000 до 100 000 рублів (в залежності від їх навичок, сфери діяльності та інших моментів).

Ось власне і все цікаві ідеї для бізнесу в маленькому місті, про які ми хотіли Вам сьогодні розповісти. Якщо у Вас є свої цікаві ідеї, пишіть про них в коментарях, іншим читачам буде напевно цікаво прочитати Вашу думку або ідею.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!