Бізнес ідея. відкриваємо зоомагазин

У багатьох містах України великим успіхом користуються підприємства, які здійснюють торгівлю зоотоварами. Основним завданням власників торгових точок даного типу є створення особливої ​​бізнес-ідеї, яка буде здатна не тільки залучити потенційного покупця, а й утримати його.

Визначаємо спектр послуг.

Покупці орієнтуються, перш за все, на асортимент товару і діапазон цін, тому для кожної категорії населення слід надати додаткові послуги. Наприклад, багатьом власникам домашніх вихованців сподобається ідея доставки замовлення на будинок, або можливість отримання консультації досвідченого фахівця по догляду за тваринами. Не зайвим буде консультації кінолога (в області дресирування).

Власник торгової точки може внести в спектр послуг надання карти для постійних клієнтів з правом отримання знижки при здійсненні наступних покупок. При виборі персоналу власник магазину повинен з особливою ретельністю вибирати працівника на посаду продавця.

Найманий людина, безумовно, повинен розбиратися в даній тематиці і мати відповідну освіту. Це важливий момент для успішної торгівлі, оскільки кваліфікована допомога, надана покупцеві, буде приводом, щоб відвідати магазин ще не один раз.

Організація бізнесу.

Якщо ви не обізнані в реалізації даного товару на відповідному рівні, доцільно буде розпочати свій бізнес з відкриття інтернет-магазину. Основні переваги торгівлі: мінімум витрат при відкритті магазину, можливість залучення більшого числа клієнтів і вивчення споживчого попиту на даний вид товару. Крім цього можна займатися доставкою замовлень клієнтам без істотних вкладень в закупівлю товарів. Для цього потрібно лише відшукати оптових постачальників, укласти угоду і здійснити запуск рекламної компанії.

Поступово ви наберетеся досвіду, знайдете упевненість в собі і зумієте реально домогтися певних успіхів в торгівлі зоотоварами. Крім цього ви будете в достатній мірі знати споживчий попит і на підставі цього позбудетеся від проблеми залежаних товарів.

Вибираємо місце.

Важливу роль відіграє місце розташування торгової точки. По можливості вона повинна знаходитися поряд з іншими магазинами, в центральному або спальному районі міста. Дана обставина буде зручно як для покупців, – їм не доведеться витрачати час на пошуки потрібного товару, так і для власника магазину – забезпечення стабільної виручки.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!