Бізнес – ідея – розведення раків. бізнес план

Розведення раків, на думку фахівців, є досить прибутковою справою, оскільки не вимагає великих капіталовкладень. Разом з тим розведення раків як бізнес є сезонним, яким, як правило, можна займатися в відритих водоймах з травня по жовтень.

Однак таким бізнесом можна займатися цілком успішно і в домашніх умовах.

Бізнес план – Домашнє розведення раків

Розводити раків можна двома способами:

у власному штучній водоймі;

в опалювальному приміщенні з площею не менше в двадцять квадратних метрів і наявністю декількох акваріумів.

Умови розведення раків. При наявності власного водойми слід в обов’язковому порядку подумати про систему фільтрації та очищення води, оскільки раки люблять жити тільки в чистій воді.

Дуже добре зарекомендували себе для цієї мети німецькі біофільтри.

Крім цього слід подбати про розміщення на дні водойми порожніх штучних каменів, які раки будуть використовувати в якості житла.

Як корм для раків можна використовувати звичайні дощові черв’яки, тим більше вони не будуть забруднювати воду водойми.

Перевагою розведення таким способом раків є наявність природних умов для їх життя. Недоліком же є необхідність раків в сплячці і відповідно їх линьки раз на рік, що позначається на їх розмірах і зростанні.

При наявності вільної кімнати, тим більше, якщо вона опалювальна, можна раків розводити в акваріумах. Для цього акваріуми необхідно заповнити порожніми каменями або цеглою, піском і водоростями. Після цього слід встановити системи фільтрації і повітряні компресори, які можуть бути акваріумними. Див. Також Розведення кішок як бізнес

При такому способі розведення раків можна також годувати хробаками, а також відвареної кашею або мотилем.

При розведенні раків в акваріумі вони ростуть набагато швидше і виростають до оптимальних розмірів.

Прибуток даного бізнесу підраховується легко. Так, якщо запустити двісті кілограм раків, а це приблизно близько шестисот штук, то все знадобиться близько двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Рак приносить близько тридцяти штук свого потомства в рік. Через рік можна реалізувати шість тисяч кілограм раків. Вартість кілограма раків становить 200 рублів. Таким чином, можна буде отримати прибуток понад мільйон рублів.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!