Бджільництво як бізнес. робота на пасіці

Якщо прикласти конкретні зусилля і чимале старанність і зайнятися бджільництвом, можна непогано заробити і, на додачу до цього, забезпечити себе і близьких натуральним і корисним медом. Бджільництво як бізнес вимагає до себе серйозного і ґрунтовного підходу.

Бізнес ідея – Бджільництво

Для заняття бджільництвом Вам потрібно:

1. Купити або орендувати земельну ділянку величиною від 50 до 100 соток. Він повинен знаходитися якомога далі від підприємств, що займаються промисловістю, ферм і чужих пасік. На ділянці повинні рости такі рослини як гречка, м’ята, акація і липа. (Див. Також Як заробляти гроші в селі )

2. Встановити на ньому вулика. Стояти вони повинні обов’язково на рівному майданчику. Вулика не повинні обдуватися вітром. Щоб бізнес був прибутковим, вуликів не повинно бути менше п’ятдесяти.

3. Купити бджіл. Якщо Ви встановили п’ятдесят вуликів, то Вам буде потрібно придбати 50 сімей бджіл.

4. Закупити необхідне обладнання. Вам буде необхідний костюм пасічника, димар, лицьова сітка і бджолина стамеска.

Після того, як Ви підготували все необхідне для свого бізнесу – бджільництва, потрібно подумати про те, кому Ви будете продавати готовий продукт. Мед, прополіс, віск, квітковий пилок, стільники і бджолина отрута можна продавати фізичним особам за допомогою оголошень в Інтернеті і в газетах. Також Ви можете продавати свій товар через Інтернет-магазин.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!