Як заробити на Форекс

Як заробити на Форекс

Робота на Форексі дуже популярна, тому ряди трейдерів постійно наповнюються новачками, які мріють про великі гроші за допомогою валютної спекуляції.

Багато починаючі трейдери бажають відразу отримати більший прибуток, але всі ці бажання завершуються, як правило, зливом торгового рахунку. Процес зливу першого депозиту відбувається через здійснення деяких помилок під час торгів.

Основна помилка – це відсутність необхідних знань у принципі торгів.

Перед тим, як зробити свої перші кроки, необхідно ретельно вивчити всі нюанси роботи на цій біржі. Дуже багато корисної та цікавої інформації можна знайти на сайті

Приступати до інтернет-трейдингу без навчання не рекомендується.

Краще спочатку вивчити всі нюанси роботи у бувалого наставника, далі під його керівництвом випробувати себе в пробної торгівлі з демонстраційному рахунком, і тільки потім приступати до самостійної обережною роботі з реальним рахунком.

Головний нюанс: ставлення до демонстраційного рахунку має бути аналогічним реальному.

Надмірна самовпевненість і квапливість.

За статистикою перші кілька місяців на форекс-ринку заробляє близько 80% новачків. Після закінчення третього-четвертого місяця, все втрачають стартовий капітал.

І відомо, чому це відбувається. Просто, перший час ними дотримуються строго все правила безпечних торгів на Форексі, а через 4 місяці, новоспечені трейдери стають надмірно самовпевненими, і забувають геть про всі правила, які важливо дотримуватися завжди.

Початок роботи з дейтрейдингу (робота по короткостроковому графіку).

Дейтрейдінг можуть займатися лише професіонали з багаторічним досвідом за плечима, які приймають миттєві рішення, не посилаючись на аналіз ринку, а розраховуючи лише на власну інтуїцію і досвід.

Новачкам краще починати роботу, посилаючись на технічний і фундаментальний аналізи.

Перевищений довіру різноманітним індикаторами і аналітикам.

Кожен приймає рішення сам. Сигнали індикаторів та інші інструменти використовують лише для підтвердження вірності власного прогнозу.

Більш того, відкриваючи угоди, засновані на власному аналізі, напрацьовується безцінний досвід, необхідний в подальшому.

Якщо немає впевненості в успішному результаті угоди, то відкривати цю позицію не варто.

Правило, що діє як в трейдингу, так і в повсякденному житті.

Кожен трейдет зобов’язаний визнавати свою помилку, щоб не зробити її повторно.

Витрачати багато часу на їх розгляд – вірний шлях до величезного успіху.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!