Види аналізу на Форекс

Види аналізу на Форекс

Серед валютних трейдерів найбільш поширені два типи ринкового дослідження, технічний і фундаментальний. Кожен торговець може налаштовувати їх у відповідності зі своїми потребами та інтересами. Ці методи можна розглядати в якості керівних інструментів для будь-якого трейдера при прийнятті рішень і дій на ринку.

технічний аналіз

Дає огляд останніх ринкових дій, який дозволяє вам точно і зручно вивіряти свої кроки. Технічні інструменти використовують математичні та статистичні операції з метою визначення нікого цінової поведінки в минулому.

плюси:

Індикатори і графіки, дані про кореляції валют допомагають трейдерам приймати обгрунтовані і надійні рішення, засновані на математичних розрахунках. Це наукова методика, що реалізується за формулами, тому час грає вирішальну роль в її функціонуванні. Тимчасові інтервали можуть бути розбиті на декілька годин, днів і навіть тижнів. Розрахунки орієнтовані переважно на чутливу до часу торгівлю.

Технічний аналіз набуває великої важливості і значення, коли мова йде про денний трейдингу, тому що багато торговців дрібного рівня залежать від цих тимчасових розрахунків і оцінок.

Діаграми та індикатори пропонують швидке уявлення, за яким можна легко розібратися в ситуації на ринку. Також тут може бути введена автоматизація за рахунок використання сучасного програмного забезпечення і технічних засобів. Системи є гнучкими, в них можна вільно включити будь-які нові зміни. Щоб налаштувати програмне забезпечення на вхід і вихід з угоди, також можна задіяти техніку програмування.

фундаментальний аналіз

Відрізняється від технічного за своїм принципом і компонентів. Він включає в себе політичні і економічні питання і ситуації, ключові зміни обставин в країні і несподівані лиха. Технічний аналіз більше концентрується на математичних і статистичних формулах і обчисленнях, в той час як фундаментальний підхід має виражений психологічний підтекст і залежить від глобальних фінансових аспектів у визначенні тенденцій ринку.

Можна сказати, що фундаментальний аналіз в значній мірі залежить від далекоглядності і бачення трейдера, і це не можна передбачити за допомогою програмного забезпечення. Метод дає огляд загального функціонування ринку і оточуючих глобальних аспектів. Такого роду аналіз часто здійснюється банками, корпораціями та великими фінансовими інститутами.

Трейдер повинен вибирати тип аналізу відповідно до своїх потреб і здібностями. Він повинен враховувати свою стратегію, фактори ризику та необхідні інструменти.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!