У скільки відкривається ринок форекс

У скільки відкривається ринок форекс

Світові фінансові ринки не прощають помилок і необачність, там можна гаяти жодної хвилини, протягом якої полягають сотні тисяч контрактів на мільярди доларів. Не дарма кажуть: «Хто володіє інформацією, той володіє світом», – а для цього необхідно бути в курсі подій і знати, як мінімум, у скільки відкривається ринок форекс.

– Якщо розібратися, форекс працює цілодобово, але основні валютні операції здійснюються протягом торгових сесій чотирьох основних валютних бірж (тихоокеанської, азіатської, європейської та американської). (Див. Також Як стати учасником Форекс )

– Сьогодні, так як біржові торговельні операції Нової Зеландії і Австралії не вносять істотних коливань валютних курсів, а основний потік угод проходить з 0:00 до 8:00 ранку за Гринвічем через біржу в Токіо, тихоокеанську і азіатську сесії об’єднують в одну. Якщо розглядати московський час, плідна робота починається о 3:00, а закінчується о 11:00.

– О 5:00 ранку за Гринвічем (о 9:00 за київським часом) в гру вступає європейська біржа в Парижі, Цюріху та Франкфурті, а через годину до них приєднується Лондонська біржа плідно працюючи включно до 13:00 за Гринвічем (17:00 за Москві). Європейська сесія по праву зайняла лідируюче місце і привласнила звання найтривалішою і впливовою.

– Рівної опівдні за Гринвічем (16:00 за Києвом) агресію в торги вносить робота американської сесії на біржах в Нью-Йорку і Чикаго, закінчуючи свою діяльність в 20:00 за Гринвічем (24:00 за Києвом).

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!