Що таке своп на форексі

Що таке своп на форексі

На ринку Форекс здійснюється обмін різної валюти за вільними цінами. Для роботи на ньому необхідно знати, що таке своп на Форексі. Своп (від англійського swap) являє собою валютну операцію, в якій поєднується і продаж, і покупка одночасно двох контрактів, що мають різні дати валютування.

1. Метою проведення даної операції є продовження існуючої відкритої позиції. Одночасно з цим, придбана по угоді валюта не зараховується на рахунок. Постійно здійснюючи відкриття нової угоди своп, можна відсувати ту дату, в яку валюта надійде на рахунок.

2. Приклад операції своп. У разі, якщо у Вас є угода на придбання GbpUsd і відкрита більше ніж на добу позиція, в момент переходу з однієї календарної дати на іншу Вам доведеться або заплатити, або отримати деяку суму грошей, яка формується завдяки різниці ставок по двох валютах – фунту та американського долара. (Див. Також Що таке спред на форекс )

3. Операція своп здійснюється в торговому терміналі рівно о 00.00 згідно часу на сервері. У цей момент часу відбувається автоматичний перерахунок в американські долари. У період з п’ятниці і до понеділка нарахування свопів відбувається за один лінь. Починаючи з середи і до четверга, нарахування свопів здійснюється в потрійному розмірі.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!