Що таке спред на форекс

Що таке спред на форекс

Щоб успішно брати участь у валютних ринкових торгах, необхідно знати, що таке спред на форекс. Спорудами називають різницю, що утворюється між найбільш високими цінами купівлі та продажу в конкретний часовий момент на будь-який з активів (акцію, ф’ючерс або валюту). Спереду, як правило, вимірюють не в конкретному грошовому еквіваленті, а в пунктах. Це дозволяє порівнювати спреди на різні інструменти.

Існує три види спредів:

1. Фіксований спред. Його розмір ніколи не змінюється. Даний вид спреда встановлюють для міні і макро рахунків на Форексі, що обслуговуються автоматично. Фіксований спред найчастіше спостерігається в разі, якщо операції з активами виробляються один і тим же ринковим оператором.

2. Фіксований спред з розширенням. Даний спред має певну величиною, утримуваної тривалий час. Він може розширюватися в залежності від існуючої ситуації на ринку. Фіксований спред, найчастіше, використовується в дилінгових центрах і в брокерських компаніях.

3. Плаваючий спред. Величина даного спреда весь час змінюється в залежності від ринкової ситуації. Даний вид спреда, в більшості випадках, використовується в банках. Крім цього, плаваючий спред застосовують брокери ECN.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!