Розгін депозиту на форекс

Розгін депозиту на форекс

Форекс приваблює людей легкими заробітками і великими ризиками. Розгін депозиту на Форекс може сприяти виграшу великої суми грошей при існуючий ризик втратити все.

Ви міркували про те, якщо правильно здійснювати управління власним капіталом, можливо збиткову стратегію звернути прибутковою? Розглянемо типові помилки.

Помилки, що здійснюються на міжнародному валютному обміні.

У будь-якому угоді варто допускати не більше 2-6% депозитного ризику. Але як то личить заробляти, якщо обрана стратегія передбачає тільки 15-20% доходу щомісяця? Новачки не мають величезні грошові кошти, здатними поповнити рахунок і періодично отримувати непоганий дохід.

Якщо Ви не маєте достатніх коштів для ведення торгів, починайте з малого – рахунки центів. Це служить відмінною практикою недосвідченим новачкам. Використовуючи внутріденну торгівлю (скаль пінг), можливо значніше підвищити дохід, ніж при тривалих торгах.

Ще одна помилка, навіювана новачкам нечесними брокерами, щоб вони швидше зливали свої депозити. При денних продажах скорочується сукупне число пропозицій, але підвищується точність сигналів, в результаті чого Вам легко вдасться визначити неефективні сигнали, брати участь в перевірених торгах.

Навіть при укладанні єдиного угоди щомісяця, Ви знизите відсоток нерентабельних угод, зможете збільшити свій депозит, використовуючи наші поради.

Способи збільшення доходу на міжнародному валютному ринку.

Тейк-профітом варто перевищувати стоп-лосс приблизно на 50-60%. Необхідно домагатися співвідношення між ними приблизно один до восьми. В такому випадку можливо зайти величезними сумами з мінімальними втратами, збиткові угоди легко покривати прибутковими. До такого розкладу можливо прийти на денній торгівлі в середньому періоді часу.

Розглянемо, як можна розігнати депозит нашим методом. Припустимо, що використовується стратегія із середнім терміном.

Вона визначає одну вигідну угоду за 30 днів, але це вірно лише частково, можливо займатися пошуком підходящих варіантів на багатьох валютних парах.

З метою зручності будемо розглядати лише рентабельні угоди. Ми припускаємо єдину угоду за місяць, враховуємо існування інших угод, в тому числі збиткових, що погашаються ефективними варіантами. Всього за якихось 12 місяців і Вам вдасться домогтися розгону свого депозиту 100 стартових доларів до майже 50 000. Не варто боятися таких захмарних цифр, на практиці цього можна досягти.

Виникаючі труднощі.

З дев’ятого місяця, можливо, Ви зіткнетеся з деякими труднощами.

Раніше Ви не грали величезними обсягами, Вам складно спочатку проступити крізь свої побоювання. Це нормально, адже ризикувати доводиться величезними сумами грошей. Але шанс виграти більше. Доцільно зняти частину коштів, витративши на свій розсуд, решту грошей розділити на п’ять частин, знизивши ризики.

У Російській Федерації, країнах СНД мінімальна кількість брокерів, які переводять угоди на міжбанківський ринок, в більшості своїй «кухні». Угоди «варяться» в межах однієї компанії, прибуток, яку отримує клієнт, є збитками брокерів.

Розгін депозиту на Форекс можливий при використанні нашого методу. Він неодноразово доводив у справі свою результативність.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!