Основні принципи роботи ринку Форекс

Основні принципи роботи ринку Форекс

Валютний ринок, як випливає з його назви, це ринок купівлі та продажу валют різних країн. На ньому існують як фаворити, так і аутсайдери. Однак, на відміну від звичайного ринку товарів і послуг, найбільш популярними тут є той товар, який дорожчає найстрімкіше. Валютний ринок – найбільш дохідний інструмент інвестування, який, тим не менш, пов’язаний з високим рівнем ризику по кожній угоді.

Особливу привабливість ринку форекс додає те, що за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення (радники, торгові платформи та ін.) Можна здійснювати інвестиції в інтернеті . Більш детально дізнатися про управління коштами на ринку форекс можна на сайті.

Для того, щоб почати торгівлю, крім теоретичної підготовки, необхідно відкрити рахунок на одній з інтернет-майданчиків. Відмінною особливістю валютного ринку є можливість отримати від брокера (компанії, яка виконує доручення трейдера на покупку / продаж валюти) кредит для торгівлі. Така схема дозволяє не тільки збільшити прибуток в рази, але і збільшує ймовірність втрат, тому користуватися нею бажано більш досвідченим гравцям.

Для успішної торгівлі на ринку трейдер може навчитися самостійно технічного і функціонального аналізу, а може довірити кошти довірчого керуючого (в тому числі інвестувати кошти в ПАММ-рахунок), який від імені інвестора здійснює операції на ринку за певну винагороду.

principy-raboty-rynka-foreksФормування валютного ринку – прерогатива великих фінансових інститутів (банків, страхових фондів, інвестиційних компаній). Саме вони впливають на обсяг грошової маси в обігу, рух капіталу з однієї країни в іншу і в кінцевому підсумку можуть істотно змінювати котирування на ринку валют (наприклад, здійснюючи вливання коштів однієї валюти і викуповуючи іншу).

У західних країнах з високорозвиненим валютним ринком регулювання діяльності брокерів, дилерських центрів та інших учасників ринку відбувається на законодавчому рівні, в Росії ж формування системи контролю тільки починається. Єдиним регулятором є ФСФР, проте, представники служби повідомляють, що в сферу їх діяльності валютні ринки не входять. На сьогодні єдиною формою контролю є ліцензування діяльності брокерів та вимоги про регулярне підтвердження їх фінансового стану.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!