Форекс – якими валютними парами торгувати

Форекс - якими валютними парами торгувати

Принципове значення для спекулянта Форекс має коректний підбір валютної пари (валютного інструменту) для здійснення торгової угоди.

Справа в тому, що будь-яка угода на Форекс – це типова угода валютного обміну, яка передбачає отримання від контрагента (партнера по угоді) однієї валюти в обмін на іншу валюту, в отриманні якої безпосередньо і зацікавлена ​​протилежна сторона такої угоди (контрагент).

Грошові одиниці , що підлягають конвертації (обміну) за угодою на Форекс, вказуються в найменуванні відповідного валютного інструменту (валютної пари). Конвертація валюти на Форекс здійснюється трейдерами відповідно до чинного на момент здійснення операції валютним курсом.

Ринковий курс сигналізує, в який саме пропорції може бути проведений взаємний обмін грошових одиниць, зазначених в найменуванні відповідного валютного інструменту. Грошову одиницю, вартість якої оцінюється курсом, зазвичай називають базисної валютою – вона вказується зліва в позначенні валютного інструменту. Грошову одиницю, яка використовується як міра ринкової вартості вищезгаданої базисної валюти, зазвичай називають котируемой валютою – вона вказується праворуч в позначенні валютного інструменту.

Варто зазначити, що не у всіх брокерських компаній багатий вибір валютних пар для торгівлі. Якщо Ви хочете торгувати однією з рідкісних валют, Вам потрібно буде ще витратити час на вибір компанії. Список найкращих брокерів форекс з широким вибором валют представлений на сайті broker-foreks. ru.

Курс валюти, як добре відомо, знаходиться в постійній динаміці. Дана обставина, власне, зумовлює можливість отримання прибутку від спекулятивних угод з валютою. Завдання будь-якого спекулянта Форекс – в конкретній ринковій ситуації вибрати саме ту валютну пару, угода з якою принесе йому бажаний прибуток.

Таким чином, при виборі найбільш придатною для торгівлі валютної пари спекулянта слід враховувати такі значущі моменти:

особливості застосовуваної спекулянтом торгової стратегії, яка може сприяти або не сприяли здійсненню операцій щодо аналізованих валютних пар;

ліквідність і волатильність ринку по даній валютній парі, багато в чому обумовлюють саму можливість укладання угоди і потенційні ризики, пов’язані з торгівлею;

день тижня і час доби, коли спекулянт розглядає можливість здійснення угоди на Форекс (тобто актуальну торговельну сесію, яка характеризується певною активністю спекулянтів щодо конкретної «пари»);

конкретна ситуація на ринку, яка, згідно з правилами застосовуваної торгової стратегії, дозволяє або не дозволяє здійснити операцію по даній валютній парі;

особисті переваги самого спекулянта.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!