Роздуми на тему термінових грошей

Роздуми на тему термінових грошей

Військові розборки в Україні, санкції проти Росії і інші негативні події на земній кульці повільно, але впевнено ведуть до чергового світового, економічній кризі. На тлі цього негативу прийшли в активний рух валютні курси . Не обійшла стороною вся ця суєта і банки республіки Білорусь і відповідно привела в рух курси валют.

Але, криза кризою, а кількість банків в країні збільшується в геометричній прогресії. Всі пропонують скористатися кредитом саме в їхньому банку, розписуючи прекрасні умови надання фінансової допомоги.

Сьогодні банки не вимагають величезної кількості документів, що підтверджують фінансову спроможність клієнтів. Однак залишають за собою право зажадати довідки з місця роботи або номер робочого телефону, за яким можна переконатися в достовірності інформації, наданої про себе клієнтом. Якщо у вас кредитна історія позитивна, то кредит на покупку чого-небудь ви отримаєте автоматично. З готівкою все набагато складніше, їх банки видають неохоче.

Ну, а як бути тим, кому готівка потрібна сьогодні і зараз? І тут на горизонті з’являються компанії, типу, « Терміново гроші », « Мить-кредит », « Народні позики » і так далі. Такі компанії плодяться, як на дріжджах.

Попит, як відомо, диктує пропозицію. Ці компанії видають готівку всім, за 15-20 хвилин. Документів вимагають – мінімум, зазвичай паспорт. І, зверніть увагу, видають гроші навіть клієнтам з негативною кредитною історією, тим, кому не схвалить кредит жоден банк.

Сума кредитів невелика, від п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, зате процентна ставка просто захмарна. Навіть для своїх віп-клієнтів відсоткова ставка 1-1,5% в день. Чи не складе великих труднощів підрахувати прибуток новоявлених кредиторів, якщо в місяць клієнти виплачують до 90% від суми кредиту.

Хто кредитується у таких компаній? Висновок напрошується сам собою. Природно, якщо вони кредитують тих, кому відмовляють через поважну причину банки, значить, саме ці люди стають основними клієнтами компаній. А, якщо у них негативна кредитна історія в банках, де гарантія того, що вони сумлінно виплатять цим компаніям.

Однак не варто переживати за них. Знайдеться чимало сумлінних людей, що потрапили у важку життєву ситуацію, для яких ці компанії – остання надія. Але на жаль ще й знаходяться товариші, відморожені на всю голову, які не замислюючись, «клюють» ось на такі пропозиції, а потім у них проблеми з колекторськими агентствами . За рахунок цих громадян і будуть наживатися новоявлені кредитні компанії.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!