Позика під заставу автомобіля

Позика під заставу автомобіля

Якщо вам терміново потрібні кошти, то ідеальним варіантом є позику під заставу автомобіля. У цій статті докладно буде викладено про цю послугу.

Щоб отримати швидко гроші, вам потрібно просто закласти свою машину в автоломбард, який є в будь-місті. Для того щоб закласти автомобіль не треба мати на руках всі документи, досить тільки одного, який підтверджує, що ви є власником транспортного засобу. Процес оформлення дуже простий і не займає великої кількості часу. Отримати грошові кошти за свій автомобіль може кожен бажаючий. Відмов у наданні цієї послуги практично не буває.

Нижче буде детально викладено про основні переваги автоломбарду.

Кредит під заставу автомобіля – це особливий вид позики. Його не пропонує жодна фінансова установа. Оформляючи документи, співробітники автоломбарду не цікавитимуть про ваші доходи. Також вони не будуть просити надати поручителя. Весь процес оформлення максимально спрощений і гранично зрозумілий пересічному громадянину. Працівників автоломбарду не цікавить рід діяльності клієнта і його кредитна історія, тому при оформленні позики ні у кого не виникає жодних проблем.

Далі, в цій статті мова піде про те, як відбувається процес оформлення позики.

Якщо ви живете в більш-менш великому місті і вам потрібен позику під заставу автомобіля, то можете бути впевнені на всі сто відсотків, що ви без особливої ​​метушні зможете оформити цю послугу. Працівники автоломбарду вправі оформляти кредит тільки тоді, коли ви приїдете в їх офіс на своєму автомобілі. Співробітниками автоломбарду проводиться оцінка транспорту. Після проходження цієї процедури робиться висновок, згідно з яким виводитися сума позики. Як правило, ця процедура не займає великої кількості часу і клієнт протягом години отримає необхідний йому позику.

Найчастіше оформляється займ на суму, яка становить приблизно 70-80% від вартості наданого транспортного засобу. Точна сума оголошується після ретельного огляду автомобіля фахівцями автоломбарду. Після того як співробітники організації і власник машини приходять до спільного знаменника, оформляється договір застави. Всі документи полягають прямо на місці. Варто зазначити, що оформлення договору про заставу транспортного засобу відбувається дуже швидко, клієнт не встигне помітити, як отримати на руки необхідну суму грошових коштів. Щоб отримати гроші таким способом не потрібно проходити різні розгляду, які займають величезну кількість часу. Звернувшись в « Автоломбард Мінськ«, Ви гарантовано отримаєте грошові кошти в максимально короткі терміни. Вся процедура займе не більш години.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!