Переваги кредитування в онлайн режимі

Переваги кредитування в онлайн режимі

Одним з популярних і найперспективніших напрямків банківського кредитування є позики онлайн, все більш затребувані серед наших співвітчизників з невеликим і середнім рівнем доходу. Ця гранично зручна послуга фінансового ринку дозволяє їм в рекордно стислі терміни вирішити свої фінансові проблеми, не витрачаючи свій час на підготовку пакету документів, дорогу і сидіння в чергах в реальних відділеннях фінансових організацій, тому з кожним днем ​​до даної послуги звертається все більше громадян, яким терміново знадобилися гроші.

Сьогодні кредитування в онлайн-режимі пропонують практично всі великі вітчизняні банки, але найбільш широкий ряд продуктів в цьому сегменті як і раніше може надати Ощадбанк, який, власне кажучи, і починав розробку даного направления в Україні. Саме тому гроші на карту Ощадбанку отримує кожен третій потенційний позичальник, залучений вигідні умови кредитування і різноманітністю кредитних програм.

Як отримати кредит від Ощадбанку на карту?

В принципі, всі позики онлайн видаються за однією схемою – потенційний позичальник звертається безпосередньо в банк або в один з фінансових сервісів інтернету, що займається просуванням карткових банківських продуктів, і вибирає максимально відповідну йому кредитну карту, адже вони різняться між собою:

• сумою кредитних коштів;

• періодом погашення заборгованості;

• наявністю і тривалістю пільгового періоду;

• умовами обслуговування карти;

• вимогами банку, що пред’являються до клієнта (наприклад, кредит до 30.000 рублів зажадає набагато менше офіційних даних про позичальника, ніж кредит в 200.000 рублів).

Далі позичальник заповнює заявку на здійснення скоррінга його платоспроможності – ця процедура проводиться автоматично, на підставі вивчення основних параметрів, зазначених клієнтом в бланку заявки. Якщо заявка схвалюється, з клієнтом зв’язуються менеджери Ощадбанку, які обговорюють нюанси, пов’язані з видачею картки на руки.

Гроші на карту Ощадбанку надходять практично миттєво, а якщо у людини, що оформив заявку на кредит, вже існує кредитка від Ощадбанку, банк може перевести заявлену суму кредиту прямо на неї. Зверніть увагу, що інформаційні дані, необхідні для оформлення картки – мінімальні, і ця умова вигідно відрізняє позичку, оформлену в онлайн-режимі, від стандартного споживчого кредиту, оформленого в банку, куди потрібно надавати величезну кількість довідок, виписок і інших документів.

Маленькі недоліки «карткових» кредитів

Як бачите, споживчий картковий кредит сьогодні оформити нескладно, особливо, якщо заявку подає клієнт з гарною кредитною історією (або взагалі без неї), що має офіційне працевлаштування і стабільний дохід. Такий підхід пропонують лише мікрофінансові організації, але при цьому вартість мікропозик в кілька разів дорожче, ніж вартість позики від фінансової організації. Крім того, якщо погасити борг в межах кредитного пільгового періоду, він взагалі буде безкоштовним, до речі, гроші на карту Ощадбанку також переводяться без зняття комісійних, в повному обсязі.

До недоліків такого кредиту можна віднести дві умови. По-перше, кредитний період не має точної схеми розрахунку, тому кожен банк починає його відлік від зручної йому дати. Про це, як правило, позичальники не знають, тому пропускають закінчення пільгового періоду, перебуваючи в повній впевненості, що він ще триває.

По-друге, недоліком споживчого карткового кредиту є високий відсоток, який банкомат знімає за зняття кредитних коштів готівкою. Він може становити до 5% від суми, що знімається, а на деяких банкоматах встановлено певний ліміт, наприклад, 200-400 рублів. Саме тому, якщо ви вирішили оформити кредитну карту онлайн, то плануйте використовувати кошти для розрахунків в магазинах – за списання грошей з карти відсоток не стягується.

Підводячи підсумки, можна відзначити одне – інтернет-технології значно полегшують наше життя, допомагаючи вирішувати широке коло проблем і завдань прямо на місці, не виходячи з власного будинку. Не дивно, що багато банківські структури починають активно освоювати цей ринок, щоб зробити свої продукти більш доступними і зручними для клієнтів, тому якщо вам терміново потрібні гроші, швидше за все ви зможете їх отримати через інтернет.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!