Онлайн мікрокредитування через інтернет – нова віха в економіці

Онлайн мікрокредитування через інтернет - нова віха в економіці

На сьогоднішній день, під час «бурхливо розвивається», вельми популярні стали, так звані онлайн мікропозики через Інтернет. Популярні вони стали завдяки відсутності паперової тяганини. До того ж, отримає споживач мікрокредит чи ні, вирішується буквально в лічені хвилини. Рішення приймає робот, який звіряє всі надані дані. Бувають спірні випадки, коли робот не може вирішити питання про видачу кредиту, тоді в силу вступають працівники компанії, і протягом двох діб буде розглянуто рішення про видачу кредиту.

Як отримати онлайн мікропозик докладно написано на сторінці сайту Finparitet. com, а ми коротко розглянемо цю процедуру.

По-перше, споживачеві повинна бути не менше 18 років. Також необхідно заповнити всі поля на сайті компанії надає послуги. Для цього буде потрібно вказати свої дані

•Прізвище ім’я по батькові

• Номер телефону, домашній і мобільний

•Місце проживання

• Номер паспорта або посвідчення особи

•Матеріальне становище

•Місце роботи

• Мета позики

Дуже важливою складовою є наявність роботи у споживача з пенсійними відрахуваннями від 2-6 місяців, як гаранта погашення кредиту. Деякі компанії по мікропозик можуть дати кредит навіть при відсутності роботи. На заповнення всіх даних піде приблизно 15-20 хвилин.

Якщо будь-які дані будуть вказані невірно, то з великою ймовірністю в кредиті буде відмовлено. Алгоритм прийняття рішення роботом в більшому випадку невідомий.

Сума кредиту коливається від 1000 рублів до 50 000, а термін на погашення дається максимум на 31 день.

Компаній з видачі кредиту існує величезна кількість. Найвигіднішою з усіх виявилася компанія MoneyMan.

Прострочення мікропозик.

По-перше, якщо раптом з якихось причин не вдається погасити онлайн мікропозик в зазначений термін відповідно до оферті і погодженими правилами, то можна продовжити термін кредиту до 31 дня. Природно ця послуга буде не безкоштовна. Один важливий момент – продовжити потрібно буде до того як закінчиться обумовлений термін.

Якщо ж з якихось причин не вдалося погасити кредит повністю або частково, то споживачеві налічується штраф в розмірі 1000 рублів. Після чого, згідно з умовами, кожен день налічується відсоток від суми, що залишилася боргу, причому відсоток цей не маленький. Також, після закінчення терміну, компанія з видачі кредиту має право звернутися за послугами колекторів.

Якщо кредит все одно не буде погашений, то по закінченню 90 днів подається заява в суд на споживача для подальшого розгляду.

Мікрокредитування онлайн розвинене у всіх країнах СНД, процентні ставки скрізь різні, і показник цей залежить від компанії наданої послуги кредитування. Як говорилося, більш вигідною є компанія МаніМен. По мимо цієї є й інші:

• Zaymer

• Zaimberi

• Transkredit

Перш ніж брати мікрокредит через Інтернет, потрібно завжди все ретельно продумати і зважити. Інакше взятий кредит може виявитися додаткової ношею, яка може в разі прострочення, перерости в чималеньку суму.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!