Nfc. безконтактні платежі apple pay, samsung pay

Nfc. безконтактні платежі apple pay, samsung pay

NFC-технологія все щільніше входить в наше життя. За допомогою чіпа всередині смартфона або іншого гаджета вона дає їм змогу обмінюватися даними на відстані до 10 см. Безконтактний спосіб розрахунку в магазинах, ресторанах, автозаправках, на транспорті не тільки зручний, але і піднімає імідж людей, позиціонує їх, як йдуть в ногу з часом . Уже місяць Apple Pay і Samsung Pay працюють в Росії.

Apple Pay

Власники смартфонів Apple, починаючи з версії iPhone 6 і новіших, з нетерпінням чекали появи сервісу покупок Apple Pay. Також можливе підключення в планшетах iPad Pro і годиннику Apple Watch. Виглядає процес так: ви дістаєте гаджет, виводите його з заблокованого стану, скануєте відбиток пальця і ​​тримайте пристрій до звичайного терміналу оплати. Сьогодні до цієї технології підключені 9 банків: Сбербанк, Альфа-банк, ВТБ 24, Відкриття, Тінькофф, Бінбанк, Санкт-Петербург, МТС банк, Райффайзенбанк, а також ЯндексДеньги. Поки платежі здійснюються за допомогою карт MasterCard. Але до кінця року до сервісу приєднається і Visa.

Samsung Pay

Трохи раніше в Росії з’явився сервіс Samsung Pay. І хоча до нього підключено меншу кількість банків, він більш зручний користувачам.

На відміну від Apple Pay, Samsung Pay надає можливість розплачуватися і в терміналах, які не підтримують безконтактну технологію,

Доступніше. Найдешевша модель Samsung коштує 24 тис. Руб., А Apple 35 тис. Руб.

Кількість моделей Samsung, що підключаються до сервісу безконтактних платежів, поки більше, ніж у Apple.

Але у «Яблука» скоро з’явиться додаткова перевага. Національна система платіжних карт «Мир» веде переговори про співпрацю.

Переваги і недоліки

До позитивного можна віднести те, що обидві системи виключають можливість підглянути ваш ПІН-код. Підробити ж сканований відбиток пальця – завдання поки непосильне.

з недоліків

висока вартість моделей, що підтримують безконтактну технологію.

обидва сервісу поки працюють тільки з MasterCard,

далеко не всі магазини оснащені безконтактними терміналами

NFC-технологія застосовується в широкому спектрі. Трендом стали замки, відмикає за допомогою NFC – гаджетів. Підуть в минуле візитки з авторським дизайном. Модна фішка – кільце з медичного титану, куди записуються контактні дані. Піднісши таке кільце до смартфону або такому ж кільцю партнера, ви запишете йому свої дані. Майбутнє відкриє ще більші можливості.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!