Навіщо потрібна кредитна історія

Навіщо потрібна кредитна історія

Україна налічує близько 10 мільйонів громадян, які взяли на себе кредит.

У 2016 році кількість позик зросла, кожен шостий, взяв кредит для виплати попереднього кредиту. За інформацією Об’єднаного кредитного бюро більше 55% робочого населення виплатили як мінімум один кредит.

Для того, щоб позичальникові видали ще один кредит необхідно мати «хорошу кредитну історію». Але винятки трапляються наприклад коли в Бюро по кредитних історій дані про наявність в даний період часу позики була присутня, а наяву людина не брав його.

Людині необхідно було взяти іпотеку, але його запит відкинули. Громадянин засмутився, а після прийняв рішення дізнатися інформацію про себе, і зробив запит по кредитній історії. По відповіді випливало що він є боржником в слідстві кредитного договору в мікро – фінансової організації. Така відповідь привів його в обурення, так як він не брав ніякого позики. Після чого громадянин написав заяву в МФО, в якому було написано, що необхідно розібратися в його справі.

У МФО розповіли, що перевірка показала сам документ на кредит, а також що він полягав кимось невідомим, не сповістивши самого заявника. Використовувалися дані паспорта людини. Після того як в МФО розібралися з ситуацією, вони тут же анулювали операції кредитного договору, і оновили дані кредитної історії, а після написали заяву в правоохоронні органи.

Для того щоб не потрапляти в дані ситуації необхідно час від часу робити запит своєї кредитної історії.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!