Договір страхування від нещасного випадку. підводні камені

Договір страхування від нещасного випадку. підводні камені

Договір страхування завжди дуже важко читати. Юридичний мова, всілякі застереження заплутують простої людини. Але підписувати, не розібравшись в деталях, не можна. Інакше ви можете не отримати очікуваної страховки.

Оформляємо договір.

Сам термін «нещасний випадок» страховими компаніями може трактуватися по-різному. Варто насторожитися, якщо вам пропонують дешеві послуги. «Тілесні ушкодження», наприклад, можуть не включати опіки та отруєння. Не бійтеся задавати питання співробітникам страхової компанії. Вони повинні все докладно пояснити.

Страхування від нещасного випадку не завжди включає в себе збитки здоров’ю, заподіяну в ДТП. Іноді він розглядається як окремий ризик. А можливо, ви його вже оплатили в одному пакеті з КАСКО.

Вивчіть, на яку компенсацію в різних ситуаціях можете розраховувати. Страхові виплати «на кожен страховий ризик». Уточніть, діє ваш поліс тільки в Росії або за кордоном теж.

Обмеження по страховці.

Кожен договір визначає ситуації, коли виплати не відбуваються. Зверніть увагу, що отримання травми може не бути страховим випадком при вчиненні адміністративних правопорушень. Наприклад, в результаті переходу вулиці в недозволеному місці. Забудьте про виплати, якщо були в стані алкогольного сп’яніння.

Але і законослухняний громадянин може бути неприємно здивований. Часто страхові компанії відмовляють у відшкодуванні збитку здоров’ю, отриманого при занятті аматорським спортом або якщо лікування тривало менше 21 дня.

Чому договір несподівано перестає діяти?

Перш за все, договір припиняє свою дію, якщо з’ясується, що при його укладанні ви надали про себе недостовірні відомості. Наприклад, промовчали про те, що серйозно хворі. Ставши недієздатним через це захворювання, ви не отримаєте страховку.

Договори від нещасного випадку будуть недійсні, якщо укладені щодо психічно хворих людей. Не підлягають страхуванню особи, які перебувають на обліку в наркологічному, протитуберкульозному диспансерах, хворі на СНІД, інваліди I і II груп. Складно застрахувати того, хто знаходиться в стаціонарі або потребує медичного догляду.

Порушення термінів сплати страхових внесків теж може привести до того, що ваш договір вже недійсний.

Не забувайте, що страхові компанії не зацікавлені виплачувати вам компенсації. Тому ретельно розбирайте кожен пункт договору.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!