Де взяти гроші під заставу автомобіля

Де взяти гроші під заставу автомобіля

Кожен з нас може зіткнутися з ситуацією, коли терміново потрібні чималі гроші , а вільних коштів в наявності немає.

Звичайно, найпростіше взяти в борг потрібну суму у родичів або друзів або ж звернутися за кредитом в банк. Але що робити, якщо чекати допомоги нема звідки, та й банк у видачі кредиту відмовив?

Позичити гроші можна в спеціальному закладі – ломбарді . І при цьому зовсім не обов’язково мати цінності або дорогоцінні метали, а також нести в заклад дорогу побутову техніку. Позичити гроші можна і під заставу особистого автотранспорту.

Таким способом можна отримати необхідний кредит протягом декількох хвилин, а від клієнта не вимагатимуть надання будь-яких доказів своєї платоспроможності.

Після стандартної і абсолютно безкоштовною процедури оцінки вартості автомобіля, що здійснюється фахівцями ломбарду, а також формальної перевірки «чистоти» історії автомобіля (на предмет незаконного заволодіння), клієнту буде надано цікавить його сума.

Ломбард працює з автомобілями будь-якого класу, віку та технічних характеристик. Тому отримати гроші під заставу автомобіля досить просто. При необхідності можна буде скористатися послугами по терміновий продаж транспортного засобу за ціною, яку вкаже власник.

За правилами ломбарду кожен клієнт має право повернути свій автомобіль, попередньо сплативши видану в ломбарді суму і погасивши обумовлені раніше відсотки за користування грошима. Це своєрідний кредит, але зі своїми нюансами. При залишенні автотранспорту в ломбарді потрібно розуміти, що після закінчення терміну, на який був виданий кредит, а також при порушенні умов договору закладений автомобіль буде проданий.

За можливість користуватися наданими грошима доведеться платити відсотки. Назвати умови вигідними можна далеко не завжди. Але за швидкість надання позики доводиться платити. Це природно. Разом з цим, ломбард гарантує збереження закладеного транспорту та забезпечить його цілісність і збереження аж до моменту, коли власник прийде за ним. Зокрема, автомобіль буде зберігатися на спеціальній стоянці або в закритому павільйоні, де крім цілодобової охорони він буде перебувати під невсипущим спостереженням відеокамер.

При поверненні всієї суми позики і відсотків по ньому, власник автомобіля зможе негайно забрати свій транспортний засіб. Вся процедура займає не більше півгодини, тому не стане причиною для незручностей.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!