Брати чи не брати кредит

Брати чи не брати кредит

Україну захлиснули хвилі всіляких криз: економічний, політичний, потім знову економічний, – і так вже багато років.

А життя йде своєю чергою, за своїми правилами. Кредит люди брали до всякого роду криз, брали активну, на різні потреби – від невеликого споживчого і до астрономічних сум кредитів на розвиток бізнесу і так далі.

Сьогодні всі стали набагато обережніше ставиться до можливостей отримати кредит або іпотеку. Головною причиною, що зупиняє клієнтів у порогів банків, – це, в першу чергу, дуже висока процентна ставка . Якщо скласти взяту позику зі сумою відсотків, необхідних виплатити за певний проміжок років, цифра виходить значною, а люди навчилися рахувати. Звідси різкий стрибок вниз у використанні банківських кредитів.

І все ж кредити ніхто не відміняв, і багато хто бере, не дивлячись ні на що. Мати сьогодні те, що не купити за все своє життя, – спокуса величезний, тому люди ризикують.

Брати кредит має сенс, якщо у вас є заставу. Якщо справа, як то кажуть, не вигорить, у вас буде, чим погасити борг, а гасити треба буде в будь-якому випадку, банки не церемоняться з боржниками. Має сенс брати і іпотечний кредит. По-перше, процентні ставки під іпотеку знизили до 12% річних, по-друге, ви завжди зможете здавати куплене житло в найм і вирученими коштами покривати кредит. Для того, щоб визначитися зі своїми можливостями, зайдіть на сайт mainfin. ru, де ви зможете розрахувати іпотеку , не звертаючись в банк.

Більш-менш виправданим може стати кредит і на автомобіль . Але на автомобіль, на якому можна заробляти , і який може принести вам певний дохід, щоб покрити кредит. Про автомобілі, як про предмет розкоші, доведеться тимчасово забути.

Якщо подумати, то знайдеться багато варіантів отримання кредитів на певні потреби. Єдиною умовою є можливість покрити кредит за допомогою речі, яку збираєтеся придбати.

Що особливо ризиковано сьогодні, так це брати кредит під відкриття своєї справи , тобто бізнесу. Для розвитку бізнесу необхідна певна час, з першого місяця прибутку не буде. Немає ніякої гарантії, що у вас все вийде взагалі, а кредит виплачувати треба в повному обсязі і відразу, з першого місяця.

Ось приблизно такий розклад на сьогоднішній день по кредитах і по іпотеці. А ось, брати чи не брати кредит , вирішувати вам.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!