Банк або автоломбард

Банк або автоломбард

У кожної людини в житті може виникнути ситуація коли терміново потрібна готівка. Ніколи не завадить знати, що робити в такому випадку і куди звернутися якщо ситуація термінова, а готівку потрібна прямо зараз. Хочете бути в курсі?

Яка вигода чи ризик мати справи з банками?

Ніхто з нас не застрахований від ситуацій, коли потрібні термінові готівку. Зазвичай, якщо з’являється така потреба, то багато хто звертається до родичів або друзів за допомогою, але зазвичай вони не можуть запропонувати більшу суму і відразу. Тоді багато людей впадають в ступор не знаючи що ж робити, щоб не бути серед них ми пропонуємо вам ознайомитися з найбільш популярними джерелами термінової готівки. Насправді їх трохи, найбільш популярні – банки і автоломбарди. До них звертаються найчастіше, тому в тому, чим відрізняються їхні умови ми і розберемося в цій статті.

Банк – найпопулярніший і вірний джерело. Чи так це?

Багато чітко знають такий стереотип, що якщо кредит – то в банку. Насправді досить важко стверджувати, що банки це такий вже безальтернативний джерело позики. Незважаючи на те, що більшість людей продовжують звертатися в банки, умови запропоновані там не можна назвати оптимальними. Давайте докладніше розберемося, що ж пропонує основна частина банків.

Отже, основним показником кредиту є кредитна ставка, вона залежить від обраної валюти, як правило, в доларах США вона стартує від 11-13%, а в рублях 17-19%. Тепер розглянемо інший важливий показник – період на який вам можуть надати кредит, в банках він починається від 12 місяців і аж до декількох років, в залежності від обраного банку.

Період протягом якого вашу заявку розгляне кредитний комітет, який вирішує надати вам кредит чи ні, в середньому становить від трьох до семи днів. Погодьтеся, не дуже швидко якщо готівка потрібна вам прямо зараз. Торкнемося такого пункту, як необхідні для отримання кредиту в банку документи, Відразу варто сказати, що справа зовсім не обмежитися одним паспортом, перш ніж просто претендувати на отримання потрібно суми. Ви повинні отримати довідку про доходи, історію кредитування і якщо хоч один з цих документів буде не в порядку, то вас не повинен здивувати можливу відмову.

У підсумку, важко сказати що позика в банку це такий вже хороший і простий шлях отримання термінового кредиту. Вам потрібно зібрати необхідні документи, віднести їх до банку і подати заявку, дочекатися рішення кредитного комітету і тільки тоді отримати бажане. Звичайно, якщо вам просто не відмовлять.

Яку альтернативу надає автоломбард?

Принадність послуги автоломбарду полягає в її простоті, так би мовити – все геніальне просто. Отже, у вас є автомобіль, що не знаходиться в аварійному стані і з документами. В такому випадку ви можете сміливо звертатися в автоломбард Zalogator в Москві , а головне швидко отримати необхідну суму. Все що вам потрібно це ваш паспорт і ПТС, ви вибираєте офіс ломбарду в потрібному для вас районі, фахівець оцінює суму яку компанія може надати за автомобіль, зазвичай 70-90% вартості. Далі, ви укладаєте договір з фірмою і обумовлюєте відсотки ставки, в автоломбарду він становить 4-5%. Вашу машину відганяють на стоянку ломбарду, а ви отримуєте необхідну суму. Весь процес займає 1-2 години.

У підсумку, вам потрібен мінімум документів і мінімум часу для того щоб отримати потрібну суму, а це дуже важливо, адже в деяких ситуаціях рахунок йде на хвилини.

Сподіваємося, що наша стаття допомогла вам зробити зручний для вас вибір. Скрізь є свої переваги і недоліки, але завжди слід шукати кращі і вигідні рішення. Бажаємо вам тільки вигідних угод!

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!