Автоломбард – гроші швидко і без клопоту!

Автоломбард - гроші швидко і без клопоту!

Термінова необхідність в коштах часом змушує людини погоджуватися на сумнівні або вкрай не вигідні умови по кредитах, витрачати масу часу і нервів на пошук надійної організації, яка погодитися надати необхідну суму.

Незважаючи на це, ніша автоломбардів залишається одним з найбільш лояльних і оперативних джерел позикових коштів. У той час як банки вивчають платоспроможність клієнта по його офіційним доходам, кредитної історії і наявності поручителів, дані організації перевіряють лише факт наявності власного автомобіля у клієнта.

Для оформлення договору достатньо мати лише кілька документів, які повинні знаходитися у будь-якого водія під рукою – особистий паспорт, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і тих. паспорт авто, залишені під заставу.

Білоруський Автоломбард Карабас пропонує доступний і вигідний спосіб позики з кращими процентними ставками. За допомогою короткої і простої процедури оформлення з вищезазначеними документами, ви можете відразу отримати необхідну грошову суму і самі лояльні умови її повернення.

Щоб почати плідну співпрацю, досить зв’язатися з представником компанії за контактним телефоном, вказаним на сайті і домовитися про зустріч в найбільш зручний момент.

За зверненням в автоломбард, у вас ніколи не виникнуть проблеми з очікуванням грошей і зайвими питаннями від кредиторів. На відміну від банків і сумнівних фінансових організацій, компанія здатна надати дійсно вигідну процентну ставку – всього 2,5% за послуги надання позики. І на цьому лояльні умови не закінчуються, адже співпраця з автоломбарду Карабас виключає прийняття заходів санкцій до клієнтів, які опинилися в скрутному становищі .

Поки ваш автомобіль, скоєно безкоштовно, залишається на спеціальній стоянці, кількість продовжень по поверненню залишається необмеженим. У разі необхідності, машину, залишену під заставу, можна продати, не турбуючись про додаткові процедурах оформлення, які зазвичай стають непереборною перешкодою, якщо гроші на автомобіль видані банком.

Позика під заставу автомобіля видається буквально протягом години, після швидкої і справедливої ​​оцінки машини кваліфікованими фахівцями (проводиться юридична, технічна та криміналістична експертиза).

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!